הזווית האישית שלי

מתווכת, מלווה ומנהלת עסקאות נדל"ן

ענת כרמי מתווכת ומנהלת עסקאות נדל"ן, עצמאית , מייסדת ובעלים של "נדל"ן מזווית אישית", משרד בוטיק בשכונת בורוכוב בגבעתיים עיר מגוריי, יועצת ומלווה אנשים בתחום מעל 8 שנים.
מתמחה בעיקר בגבעתיים, רמת גן ותל אביב ערים נפלאות, מרכזיות,
המציעות שפע הזדמנויות ואיכות חיים לכל אחד, מרווק ועד פנסיונר.

לעולם הנדל"ן הגעתי אחרי שנים רבות של עבודה בעמותות ועזרה למגזר השלישי, פרק בחיי שהעניק לי ארגז כלים נפלא עם המון נסיון בחיבור לאנשים, הבנה של צרכים דיפרנצאליים, סבלנות, הקשבה , קבלת החלטות ופיתרון בעיות , דבר שסייע לי להביא את עצמי לעולם התיווך ולהתנהל בו באופן טבעי וייחודי ומכאן שם העסק שלי🙂

כמתווכת אני מחוייבת "לשחות" היטב באזורי העבודה שלי ולתת ערך מוסף מעבר לדירה עצמה , כמו חיי הקהילה, מסגרות חינוך בילוי וכל דבר אחר
אני חיה את שוק הנדל"ן מידי יום, מעודכנת ועירנית יודעת לעשות חיבורים מצויינים בין אנשים, עם נסיון רב במו"מ ובסגירת עסקאות .
הדבר הכי חשוב מבחינתי בכל עסקה שאני מעורבת בה, זה לפעול ולקדם את העיניינים כשטובת הלקוחות שלי תמיד לנגד עיניי! מה שבטוח שכשתהיה הזדמנות נדלנית טובה, לא אתן לה לחמוק.

היום כל אחד יכול לעבוד בתיווך אבל לא כל אחד מתווך.
לא פעם אני שומעת סיפורים על חוויות לא טובות שאנשים צריכים לעבור עם מתווכים אבל כמו בכל תחום יש כאלה ויש כאלה.
אני עובדת בשיתוף פעולה עם מתווכים מצויינים ומעניקה חווית תיווך מסוג אחר.
חלק גדול מן הלקוחות שלנו מגיעים מפה לאוזן, המלצות והפניות.
אני חברה בלשכת המתווכים של מחוז גוש דן, אשר פועלת לשיפור תדמית עולם התיווך בישראל, זכויות ורווחת מעמד המתווך אל מול הרגולטור ושינוי תנאי הסף והסטנדרטים בקבלת רשיון תיווך.

לסיכום, מתווכת אמיתית היא זאת שיודעת

ממליצה לפנות אליי בכל שאלה בתחום ..וגם לא בתחום🙂

התחל שיחה
1
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋
איך אפשר לעזור לך?